| TheGirlWithGlasses a întrebat:

Am un telefon Hom Tom ht16, pe care l-am cumparat de pe eMag in noiembrie. Am garantie la el 2 ani si ieri,pur si simplu mi s-a inchis si cand l-am pornit mi-a aparut doar logo-ul "Hom Tom", atat. Ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| FageAndrei a răspuns:

E probabil sa fie dusi RAMii. Daca e in garantie e perfect. Cea mai buna varianta e sa il duci la garantie.

| TheGirlWithGlasses explică (pentru FageAndrei):

Cum adica "sa fie usi RAMii"? Nu mai are spatiu RAM, sau ce?

| TheGirlWithGlasses explică (pentru FageAndrei):

L-au luat la reparat cei de la Depanero....Telefonul va fi resetat pentru a fi reparat?

| FageAndrei a răspuns (pentru TheGirlWithGlasses):

Scuze. au trecut cativa ani de cand nu am mai intrat pe TPU. Sper ca ai reusit sa iti repari telefonul laughing))

5 răspunsuri:
| FageAndrei a răspuns:

Apare logo-ul si dupa se stinge iar?

| TheGirlWithGlasses explică (pentru FageAndrei):

Il pornesc si imi apare doar logo-ul "Hom Tom", si apare exact cum imi aparea inainte cand mergea, doar ca acum il pornesc si daca nu-l sting imi ramane asa : file:///C:/Users/Andra/Desktop/SKETCHES%20IDEAS/te.png