| EuMaCunosti a întrebat:

Buna TpU!
Am un telefon Nokia Asha 201 iar atunci cand deschid internetul nu merge si zice: "Conflicting applications. Show items?"
Cum il fac sa mearga?

Dau Fundooii happy!

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sunt doua aplicatii care sunt in conflict. Nu se accepta intre ele. Du-l la un specialist.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Dai o resetare generala, posibil sa fie o eroare de soft, daca nu functioneaza nici asa, singura solutie ramane o resoftare ( cam 25 ron la orice service de cartier).

| Americanlife a răspuns:

Dai resetere general daca nu merge schimbai softul cam 30-40lei cel mult