| Eoop23 a întrebat:

Buna,e adevarat ca la telefonul Nokia Asha 200 nu-i merge foarte bine internetul? E bun telefonul? Merita 350 Ron?
Vreau cat mai multe detalii despre acest telefon,la cel mai lung raspns, si cel mai detaliat ofer FUNDA!winking

3 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Nu este prea bun. Recomand telefoane cu sistem de operare Android, Wi-Fi incorporat şi ecran touchscreen sau tastatură qwerty.

| h3r a răspuns:

Buna. Nu are wirelles.
Si da, e adevarat ca nu merge bine, dar nu numai internetul, ci si telefonul. Am Nokia 201 si merge infect. Imi pare rau ca l-am luat.
Poate tu o sa ai noroc... mai documenteaza-te, afla pareri.
Eu din cate am auzit de la alti despre acest tip de telefon e ca nu ar fi prea stralucit si ti-o zic si din experienta.
Acum, alegerea e a ta.

Bafta, sper sa alegi ceva bun.

| Bianca_Avram_1998 a răspuns:

E bun telefonul, deoarece si eu am unul si merge bine...mie imi place, dar e problema ta daca iti place sau il vrei...ah si de internet nu iti pot spune, fiindca nu il am happy