| silviu77777 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Nokia asha 201 si mi s-a pus codul de siguranta de mai multe ori iar acum orice pot sa pun chiar si codul corect si tot nu merge, ce pot face nu pot intra nicaieri!

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Ai răbdare vreo oră două poate.

Are un timer internal care nu te lasă să introduci codul chiar dacă acesta este corect. Am trecut prin asta.

Mai încearcă peste câteva ore.

3 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Du-te la un service care se ocupa cu telefoane, ei ar trebui sa afle orice parola/cod.

| lOvEbwN a răspuns:

Du-te la Orange sau unde ai tu contractul, cartela, şi spune-le despre problemă.Am păţit aşa şi eu, şi m-au pus să cumpăr altă cartelă, dar acelaşi număr deoarece codul a fost introdus greşit de 3 ori.

| Andreea_prisacaru_1977 a răspuns:

Pai du-te acolo unde ai cumparat telefonul daca inca e in gratie sau sunt diferiti bisnitari prin piete eu am dat 20 lei sa mi-l deblocheze! sper sa te ajute big grin