| Websters a întrebat:

am un telefon Nokia C2-01 si cand vreau sa intru pe internet imi apare ca "adresa web este incorecta" ce sa fac ca sa pot intra pe internet, apropo setarile de internet le am.

Răspuns Câştigător
| Eigei a răspuns:

Mai ai optiunea cu internet valabila? Sau mai ai MB? ce broser folosesti? incearca altul. Sau poate te afli intro zona fara acoperire.

3 răspunsuri:
| Eigei a răspuns:

Incearca alta adresa, sau poate nu ai scris-o bine pe aia.

| Websters explică (pentru Eigei):

Am incercat si tot asa

| Websters explică (pentru Eigei):

Am sa incerc tot ce mi-ai spus.

| Eigei a răspuns (pentru Websters):

Mai ai optiunea cu internet valabila? Sau mai ai MB? ce broser folosesti? incearca altul. Sau poate te afli intro zona fara acoperire.