| anonimulmut a întrebat:

Buna, TPU! Am un telefon Redmi și când îl pun la încărcat îmi tot afișează acest mesaj "Nu a fost selectată nicio fotografie". Știe cineva ce înseamnă? Mulțumesc, aștept un răspuns! Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Telefonul are activată o funcție de screensaver în timpul incarcarii, și nu ai ales nicio imagine pentru aceasta. Există și o rezolvare: instalezi aplicația "Widget Screensaver" de pe Magazin Play și găsești acolo o opțiune prin care poți modifica sau șterge acel screensaver.