| madalin31 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy express 2 si am primit fisierele obb si apk de la o persoana care a cumparat de pe google play gta san andreas si dupa ce am pus fisierele in obb si am instalat apk am intrat si mi-a zis eroare ca nu am cumparat aplicatia, dar eu am pus bani cu acea persoana ca sa luam jocul. La alte persoane a functionat dar la mine doar asa imi scrie. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| xGamerZ212 a răspuns:

Trebuie luat exact de pe google play spune i sa ti puna contul de magazin play altfel nu