| CelebraAnonima a întrebat:

Buna,TPU! Am un telefon Samsung Galaxy J1 si o mai ia razna,in sensul ca atunci cand scriu un mesaj,deodata se sterge tot,fara ca eu sa vreau asta; alteori,tot cand scriu mesaje,literele se apasa singure. Precizez ca in cele doua cazuri prezentate,telefonul isi revine doar daca folosesc butonul din dreapta de blocare ecran. Face asa de cand l-am cumparat. Ce ii pot face, fara sa merg la service, sau cel putin sa nu ma coste prea mult?

1 răspuns:
| Alexander_Ionutzu_1976 a răspuns:

Depinde in ce stare este ecranul, asta ii se mai intampla sorei mele cand are ecranul la tableta mai...lipicios....murdar(este mai mica si nu prea stie sa o intretina