| InteligentSmoker a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini ..si de dimineata nu se mai incarca. Am mai vazut postarea unei fete insa ea a reusit sa il deschida..eu nu ...chiar nu stiu ce sa ii fac...se poate rezolva sau trebuie neaparat utilizarea unui service.. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Scoate capacul din spate si bateria, monteazale la loc, porneste si spune-ne daca incarca!

| InteligentSmoker explică (pentru radu75):

S'a rezolvat am cumparat un alt incarcator. Multumesc oricum :*

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Incearca sa il incarci la pc altceva nu stiu