| MaSt3rUl a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy (p.s: nu stiu sigur daca e ace ca e primit de la cine va happy ) model GT-S5830 si cica ar fi stricat softu!
Se poate repara? Si cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Se poate fara sa dai bani, iti trebuie odin 1.85, binary files (fisierele os-ului nou) drivere usb Samsung, un cablu de date. e relativ usor, add antonyo-boss2009@yahoo.com si iti explic big grin

| MaSt3rUl explică (pentru PrecizeEveR):

Astept raspuns pe messenger happy

| PrecizeEveR a răspuns (pentru MaSt3rUl):

Ok, intru aucm big grin

| MaSt3rUl explică (pentru PrecizeEveR):

K da repedewinking

| PrecizeEveR a răspuns (pentru MaSt3rUl):

Nu am primit cerere, zi-mi tu cum te cheama sa iti dau eu laughing

| MaSt3rUl explică (pentru PrecizeEveR):

Alexandruflorentin2001@yahoo.com

6 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Iti trebuie odin pe calculator, softul pentru modelul de telefon, un cablu de date, un tutorial pe youtube si ti-l faci acasa