| dutzu0902 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite cu android 4.1.2. Problema e cu raportul de livrare mesaje.Si nu pe acest sistem nu sunt poti intra la mesaje dai "settings" si dupa Delivery Reports. Scriu multe mesaje si ma enerveaza Raportul.Va rog ajutati-ma, daca stiti vreo aplicatie de dezactivat acest raport sau altceva! Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Alexx15 a răspuns:

Intra la mesaje si apasa pe butonul meniu de pe telefon (in parte stanga). Acolo trebuie sa gasesti setarile.