| dutzu0902 a întrebat:

Hey TPU! Am un telefon Samsung Galaxy Trend Lite cu android 4.1.2. Problema e cu raportul de livrare mesaje.Si nu pe acest sistem nu sunt poti intra la mesaje dai "settings" si dupa Delivery Reports. Scriu multe mesaje si ma enerveaza Raportul.Va rog ajutati-ma, daca stiti vreo aplicatie de dezactivat acest raport sau altceva! Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Goldstone147 a răspuns:

Da la SETARI MESAJE si acolo iti va aparea Raport Livrare... am si eu Samsung si stiu cum ewinking, iar apoi debifeaza casuta aceea