| Cataclismo96 a întrebat:

Buna TPU.am un telefon Samsung gt-e 2230 si vreau sa pun melodii pe el.am usb dar nu stiu cum ar trebui sa procedez. explicati-mi. funda! 1

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,introduci cablul de date in telefon si in unitatea calculatorului. Dupa aceea iti descarci documentul/melodia ce vrei tu de obicei pe desktop si dupa aceea dai click dreapta pe melodie zic si eu si dai trimitere la... si iti va aparea numele telefonului tau si apesi si se va trimite. Bafta!