| demonady2 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Samsung GT S5230. I-am schimbat placa de baza deoarece cea veche nu mai functiona pentru ca i-am schimbat softu si nu se mai aprindea. In fine acum am schimbat placa si nu merg butoanele back si call. Sa fie de la soft sau placa?

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Este din cauza placii, du-l inapoi in service-ul la care i-ai schimbat placa si le spui problema o sa il repare ei, si nu ar trebui sa te coste nimic pentru ca din cauza ca nu este placa pusa de ei buna