| Teo026 a întrebat:

Am un telefon Samsung S5230 cu touchscreen. Si nu-mi mai mergea touch-ul. L-am schimbat, dar acum nu-mi mai merg butoanele si nu merge sa il aprind. Daca il bag la incarcat se aprinde si arata ca se incarca, dar nu merge sa il deschid. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnonymousQ666 a răspuns:

Pai...poti sa il arunci la gunoi! Eu il am pe precedentul star 3 S5229 care are niste zgarieturi(mentionez ca l-am cumparat nou-nout, eu l-am desfigurat) dar inca ii merge touch-ul. Te sfatuiesc sa iei un telefon cu tastatura querty, nu vei mai avea problemewinking

| Teo026 explică (pentru AnonymousQ666):

Multumesc, dar l-am facut acum, era sarit firul de la tastatura

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Teo026):

Bravo! E bine ca l-ai facut si acum totul e bine :*