| Vasi321 a întrebat:

am vrut sa imi reincarc cartela de Orange de pe orange.ro de pe abonament am dat sa o reincarc si nici dupa 2 ore nu am primit creditu. ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Esti sigur ca ai scris numarul de telefon ok? Nu de alta, dar sa nu fi gresit o cifra. Probabil ai incarcat alta cartela. Verifica din nou. Daca tot nu primesti creditul, suna la relatii cu clientii!

| onix33 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si vezi ca iti zic. poate ai scris gresit, daca s-a intamplat asa nu cred ca mai ai ce sa faci

| georgiocool a răspuns:

Buna sa nu fi gresit numarul de telefon nu cred ca ar atat de mult o reincarcare

| Vasi321 explică (pentru georgiocool):

Nu e gresit si scrie in procesare nu ca ii terminata procesarea.

| Simion_Ionut_1989 a răspuns:

Daca esti sigur ca numarul e corect cel mai bine e sa suni la relati cu clienti numai ei iti pot spune exact.