| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare... ce ati alege dintre Samsung Galaxy S Advance si iPhone 4s? De ce? Care telefon permite descarcarea mai multor aplicatii? Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Diferente super mari nu se pot evidentia /nu sar in ochi. Ce-i cu siguranta ca Iphone 4s are benchmark-uri mai bune ca orice telefon (exceptie Iphone 5 si Samsung galaxy s III). In functie de ce preferi android sau ios, acolo poti gasi aplicatii.Totusi,daca vrei ceva mai bun, recomand 4s-ios -ul depaseste android-ul pe unele parti (nu multe, dar conteaza )