| Robert1999999 a întrebat:

As avea o intrebare, daca cumpar telefonul Samsung Galaxy s7 edge (gold) cu oferta 3.700 lei, intra in oferta si ochelarii Gear VR, sau trebuie sa ai cumpar eseparat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu i-am vazut la eMag 3700 fara ochelari. Unde ai gasit cu ochelari? http://www.emag.ro/......D9XR03BBM/ new_reviews

| Robert1999999 explică (pentru Salontanul):

Pai, am citi pe TPU ca cica au cumparat telefonul si le-a spus cei de la magazin ca le da si ochelarii, doar ca mai trebuie sa astp putin

| Salontanul a răspuns (pentru Robert1999999):

De unde? La eMag afiseaza intotdeauna cadourile.