| stefan0 a întrebat:

As dori sa îmi cumpăr Samsung Gear VR, care sa fie compatibil cu Samsung Galaxy S7/S7 Edge. Am văzut ca sunt diferite modele la diferite preturi. Care ar fi cel mai bun model?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut,

Am gasit pe eMAG acest produs http://profitshare.ro/l/2898185, sunt compatibili cu S7 si S7 Edge si din review-urile pe care le-am vazut sunt de calitate si isi merita banii.

Bafta si distractie placuta in VR!

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Orice model e compatibil, e acelasi port usb ca la modelele anterioare. Si modelul nou de VR chiar daca e compatibil cu note 7 (care are alt port) e compatibil si cu celelalte modele. Acum depinde de bugetul tau, in general ce e mai scump e mai bun.

| stefan0 explică (pentru CuriousStuff):

Eu am întrebat care e cel mai bun model de pe piața, nu îmi pasa de buget. Ma poți ajuta?