| bubble2000 a întrebat:

As dori sa imi cumpar telefonul Samsung Star 3.Imi puteti spune va rog ceva despre el...Cat tine bateria, merge bine touch-ul?

Si as mai dori sa va intreb ceva.Cine a comandat telefon de pe Emag,ati luat teapa, sau era ceva inneregula cu telefonul?
Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Daca nu ai pretentii mari e un telefon bun. Nu pierde semnal, se aude bine. Vede video clipuri pe youtube. Nu are sistem de operare, deci nu te poti juca decat jocuri JAVA si astea putine din cauza memoriei mici.
- Face poze bune, filmeaza destul de bine pentru camera care o are.
- Are wi-fi. Intrii pe net prin wireless foarte bine. Nu are 3G.
Eu am comandat de la e-mag. sunt foarte seriosi. In 24-48 ore ajunge comanda. Pe mine m-au anuntat si prin SMS si E-mail. Daca iti place ia-l.

| bubble2000 explică (pentru horia2012):

Multumesc mult!:*

| horia2012 a răspuns (pentru bubble2000):

Cu placere.

5 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Sall! Aici vei gasi tot ce vrei sa afli : http://www.gsmarena.com/samsung_star_3_s5220-4448.php
Sper ca te-am ajutat!

| bubble2000 explică (pentru Carmen100):

Da,multumesc! Dar eu as dori parerile voastre...Multumesc frumos oricum:*

| M29 a răspuns:

Salut!

Mai bine mai pui ceva banuti si iti iei un telefon cu Android si astfel ai un smartfone. Este mult mai bun un Android.

Uite aici niste preturi:
http://www.emag.ro/......t-priceasc

Poti cauta si pe alte site-uri dar pentru mine a fost mai rapid site--ul de mai sus.

O zi buna!