| Cristi56 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un incarcator pentru telefonul meu.Am vazut un incarcator de la Samsung, dar este din acela care este cu totul, nu este adaptorul si cablul micro-usb, este legat cu totul. Adica nu iti da posibilitatea sa scoti cablul.Este bun? Sau mai bine caut din acela cu adaptor si fir separat? Am auzit ca nu sunt bune! Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge si cel de la HTC Desire.Cum am eu.Care are si usb.Se potriveste si la Samsung.Cel separat de care spui.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, este bun și cel de la Samsung.

| TrOlU a răspuns:

Salut, amandoua tipuri sunt bune, dar iti recomand incarcatorul la care nu poti scoate firul, adica acel incarcator care e cu totul happy