| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Dacă iți cumperi un telefon Samsung și nu iți dă în cutie adaptorul de băgat în priză și iți dă doar cablul de încarcare cu mufe usb-c la amândouă capete, ce este de făcut?

Luni vreau să îmi cumpăr un Samsung și am văzut pe YouTube la acel model de Samsung când i-a făcut unboxing nu a primit adaptor de încarcare. Mie îmi place foarte mult telefonul ala.

Unde pot găsi un adaptor de Samsung cu încărcare la 25W?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi si alt incarcator, cu putere mai mica sau egala de 25W, daca mufa se potriveste in telefon.

| Holiday a răspuns:

Cumperi un adaptor USB-C mama la Micro USB tata si folosesti incarcatorul pe care deja il ai. Daca nu ai incarcator, cumperi unul cu mufa USB-C.

| Dismally a răspuns:

Asa este la multe telefoane acum, gasesti incarcatoare la orice magazin cu electronice sau poti folosi unul mai vechi daca ai pe acasa.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti cumpara de exemplu din auchan, altex, carrefour, eMAG, s-a.

| Brizbriz a răspuns:

Cumperi incarcator
il infigi in calculator