| pAAuLL a întrebat:

Buna TPU as vrea sa cumpar un telefon dar nu stiu ce sa aleg dintre :Samsung Galaxy Young,Fame, Trend vreau pareri despre aceste telefoane cat de bue sunt si ce jocuri/aplicati suporta, m-ar interesa daca suporta real race 3... Dau funda!
Va astept raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, dintre cele enumerate de tine Trend e cel mai bun, dar imi permiti sa iti dau 2 variante foarte bune, daca ai buget iti recomand un telefon foarte bun, care doar ca idee are procesorul dublu fata de trend http://bit.ly/16VxHDN
Si o varianta mai ieftina de cat trend cu 100 de lei dar la fel de capabila si cu niste plusuri zic eu http://bit.ly/15DuKaJ
Oricare dintre cele 2 esti in mai avantaj fata de cele enumerate de tine, bineinteles tu iti iei ce vrei tu si ce iti place tie! In josul pagini la fiecare link gasesti multe pareri de la oameni care le detin!
Si legat de real race 3 iti merge fara probleme pe oricare dintre ele!

1 răspuns:
| pAAuLL explică (pentru perladunarii):

Ms de raspuns. astept sa mai primesc si altele