| VandaD a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi cumpar un telefon si nu stiu pe care sa il aleg, care este mai bun dintre HTC Desire 310 si Vonino EGO QS. As dori si cateva argumente daca se poate. FUNDA! :p happy

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa-ti iei Vonino EGO QS fiindca are camera mai buna (8 megapixeli fata de HTC care are 5) si mai multa memorie RAM (1 GB de memorie RAM fata de HTC care are 512 MB) care iti va da mai multa fluiditate cand folosesti telefonul si va evita sa se blocheze frecvent. In rest sunt cam asemanatoare, ecranul lui Voningo EGO QS are mai multi pixeli ca si a lui HTC. happy

2 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Eu as alege HTC, in mare parte cam seamana, dar desi are camera cu mai multi mpx, HTC ul le scoate mai bine.