| ReDMaN12 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa imi iau un telefon ieftin si bun si oscilez intre 3 modele:Samsung Galaxy j7, Samsung Galaxy A5 si Huawei P9 lite.Ce mi-ati recomanda din astea. Funda

Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

A5,stiu c vorbesc.huawei a avut cateva modele cu defectiuni majore...J7 nu e cine stie ce!

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

P9 lite.

| KanezuY a răspuns:

Huawei P9 Lite.

| tintareco a răspuns:

Huawei P9 lite, Huawei face device-uri din ce în ce mai performante şi e chiar lider de piaţă la multe segmente. Întrucât P8 Lite s-a dovedit a fi un succes enorm, compania a adus pe piaţă şi P9 Lite, un mid-range performant cu un design familiar.Modelul Huawei P9, lansat în primăvara anului trecut, s-a dovedit a fi un succes pentru compania chineză, oferind construcţie premium, hardware puternic şi o cameră foto peste medie.Ţi-aşi recomanda să vezi şi Allview P9 lite.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

In locul tau as alege dintre j7 si p9 lite. Parca mai mult ma atrage j7, dar si p9 e genial