| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un IPhone 3GS(16gb) sau un IPhone 4(16gb). Vreau sfaturile voastre; as vrea ca telefonul sa nu fie scump, in stare buna(9/10) si as vrea sa-mi spuneti cam cat ar trebui sa economisesc intr-o saptamana/luna pantru a-l lua. As vrea sa mi-l iau la toamna ori la iarna de Craciun sau revelion. Mersi anticipat! happy

1 răspuns:
| FluffyBrownCat a răspuns:

Scuze! Mi s-a reincarcat pagina si credeam ca nu s-a postat nu luati in seama. Multumesc!laughing