| oo3 a întrebat:

BunA TPU As vrea sa știu dacă este o aplicație cu care poți sa înregistrezeîmi un apel video pe telefon când ești în convorbire video. FUNDA.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti dar numai partea audio.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista decat acele softuri care inregistreaza partea audio.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Exista rograme care inregistreaza video ecranul telefonului. Unele sunt cu root, altele fara. Poti filma nj numai respectivo conv, ci tot ce faci pe telefon

| Salontanul a răspuns (pentru RaduMihaiRadu):

Exemplu?

| oo3 explică (pentru Salontanul):

Dacă sunt sunat în apel video si același timp îl pot sa.l înregistrez

| Salontanul a răspuns (pentru oo3):

Poti dar numai partea audio.