| Deiu_Yonut_2000 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa stiu ce inseamna replica de s5 ce nu are la el sau care este diferenta dintre samsungs5 si replica de s5?

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

O replica este exact ce vrea sa spuna adica o copie slab calitativa si ieftina a unui produs scump de buna calitate. Desi seamana la exterior diferenta se regaseste la interior si cam in 2-3 luni iti va veni sa-ti dai cu pumnii in cap ca te-ai zgarcit mai ales datorita faptului ca acele replici vor inceta sa functioneze sau var functiona cu mari probleme si dificultati. Nu le recomand replici nici dusmanilor mei

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

E un Smartphone firma chinezeasca ieftin intr-un corp de Galaxy S5.

| Pardelian a răspuns:

Daca nu ai bani de s5 recomand sa-ti cumperi un model anterior si nou daca se poate decat o replica. Decat copie de s5 prefer un s2 nou nout