| PatriciaManuela a întrebat:

aseara mi-am resetat telefonul (am iphone 8 plus) si voiam sa imi instalez o aplicatie (tutuapp) pentru a imi descarca cute cut pro. Faza e ca nu pot deschide tutuapp fiindca imi zice ca trebuie sa imi autorizez telefonul si nu stiu cum.

1 răspuns:
| Anonim727728263 a răspuns:

Trebuie sa "autorizezi" aplicatia TutuApp din setari, cauta un tutorial pe Youtube, pentru ca nu mai am iPhone si nu mai stiu unde trebuie sa te duci in setari, insa stiam, am avut si eu aplicatia pe iPhone-ul meu.