| landreea96 a întrebat:

Buna TPU.Azi mi-am scapar telefonul Allview q2 cloud jos,iar acum cand vreau sa fac poza, se vad imaginile dar pe un verde si nu clar, adica cu,, purici".Tin sa precizez ca setarile sunt in regula.Nu e niciun efect activat. Imi cer scuze ca am postat aici, am nevoie de un raspuns urgent. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

Poate s-a stricat camera. Poti merge cu el la un service GSM si acolo se va clarifica problema.

6 răspunsuri:
| AlexelAdii1999 a răspuns:

Reseteaza-l! Daca tot asa face inseamna ca este o problema de soft/camera!

| DjFlood a răspuns:

S-a deranjat camera dupa placa.degeaba dai resetare.totul este din camera.du-te la un service autorizat. daca esti din Bucuresti iti pot da un service bun si ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice djflood s-a deranjat camera de la impact si nu face contact camera.

| UnCorpSanatos a răspuns:

E destul de simplu raspunsul avand in vedere ca inainte iti facea poza clar iar dupa socul care l-a avut dupa ce l-ai scapat pe jos sigur ti-a fost afectata camera telefonului sau ecranul (daca nu doar la poze se vede diferit).

| landreea96 explică:

Va multumesc de raspunsuri! am fost la GSM si mi-a spus cae stricata camera iar aici la mine nu se gaseste... aveti idee cat costa? inca o data va multumesc

| landreea96 explică:

Astept raspunsuri. multumeschappy