| Chrysstian a întrebat:

Care este mai bun: ZTE Grand S (a facut mare vâlvă la ces 2013), Sony Xperia Z (mi se pare dotat din punct de vedere hardware), Samsung Galaxy Note 2?

7 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Intre astea 3, Samsung galaxy note 2 e cel mai bun dintre astea 3. Dar din punctul meu de vedere mai bine ti-ai lua Htc one x sau Htc one x+. Htc-urile sunt cele mai tari telefoane din lume. Dar daca tu vrei unul din astea 3 zic Samsung galaxy note 2.

Răspuns utilizator avertizat
| patriciabianca39 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2 e cel mai fain dupa mine. Apoi ZTE Grand S si Sony nu imi place deloc.

| ew123 a răspuns:

Pai ZTE grand S, asa mi se pare mie.

| ew123 a răspuns (pentru ew123):

Dar si SOny Xperia Z este destul de bun.

| ew123 a răspuns:

Eu sunt cu ideea ca Samsug Galaxy Note 2 nu este un telefon fain. Bune sunt ZTE grans S si Soy Xperia Z.

| uxini a răspuns:

Sony Xperia Z parerea meabig grin deoarece are un asect pa; lkut si e foarte usor de folosit si util...