| anonim_4396 a întrebat:

Care firma de telefoane este mai buna dintre SAMSUNG si LG? Si de ce? Cat mai multe argumente daca se poate. Ofer funda! scuzați categoria

Răspuns Câştigător
| Iary_Alexutza_1998 a răspuns:

Cea mai buna firma este Samsung! De ce? Pentru ca aceasta firma este mult mai renumita de cat LG, pentru ca bateria tine mult mai mult, fisierele trimise prin bluetooth se trimit mult mai repede, mai ales daca celalt telefon este Samsung, androidul este mult mai bun decat windows-ul, mult mai multe optiuni. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| DiodorStratila a răspuns:

Ei bine cea mai buna firma e Samsung, te asigur eu. Bateria e mai rezistenta, se trimite rapid prin Bluetooh, are un internet mai rapid prin intermediul Wi-Fi, are mai multe optiuni si androidul e super bun!