| aaaaa_8179 a întrebat:

care imi gaseste si mie pe ebay un Nokia lumia 800 la un pret avantajos, cu livrare in europa ( Romania )?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar pe tine ce te impiedica sa-ti gasesti? Ca nu trebuie vreo facultate speciala si nici 3 doctorate ca sa cauti ceva pe E-bay.

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Ce inseamna pret avantajos? si. daca e de afara, e foarte posibil sa fie codat. decodatul costa destul de mult la lumia.

| aaaaa_8179 explică (pentru Munteanu_Liviu_1987):

Un pret mai bun ca in Romania, aici il gasesc la 750 lei pe okazii, in marea britanie l-am gasit cu 70 lire .....caut un telefon pe ebay cu un pret mai bun decat in Romania care sa livreze in Romania

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Eee... sufletul. is vreo 5, 5.5 mil.winking