| zuzuke94 a întrebat:

caut pe cineva care se pricepe la telefoane mobile. Eu caut o aplicatie si nu dau de ea, am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe. Am vazut intr-un serial ( gossip girl s03 e16 minutul 31 ) o aplicatie si sunt interesata de ea. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Oanarry a răspuns:

Da-i si tu pauza la faza si da-i un print screen si poate reusesc sa te ajut, ca am stat sa caut episodul 16, insa nu stiu ce sezon. Eu nu urmaresc acest serial.

| zuzuke94 explică (pentru Oanarry):

E sezonul 3, din poza oricum nu o sa intelegi mare lucru asa ca-ti voi descrie putin. un tip o suna pe o fata care a fost drogata si nu stie unde se afla, baiatul are o aplicatie pe telefon care ii arata unde se afla cea pe care a sunat-o. happy

| Oanarry a răspuns:

Ai android?