| dany248y a întrebat:

ce inseamna "fix threats[in engleza], tot imi apare la antivirus ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| alexmihay92 a răspuns:

Fix threats=repara amenintarea
dai clik pe ea

5 răspunsuri:
| Cipprik a răspuns:

Salut! Fix threats = repara amenintarea big grin. Si daca zici ca e si de la antivirus, cred ca trebuie sa dai si click pe acel mesaj. Antivirusul ar trebui sa repare in mod automat erorile / amenintarile/ virusul detectat.

| Mariotz a răspuns:

Ai un virus si trebuie sa dai acolo ca sa til stearga

| Sebastian234 a răspuns (pentru Cipprik):

Trebuie sa dai tu pe fix... asa-i la antivirusul meu. eu am avast

| dany248y explică (pentru Cipprik):

Am apasat mai trebuie sa fac ceva

| LTAA a răspuns (pentru dany248y):

Eventual sa faci o scanare a telefonului, pentru a verifica telefonul de virusi.