| 26justmeandyou a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy J7? Aveti un astfel de telefon? Sunteti multumit de el?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am avut j5, bateria tine mult, se misca mult, mi-a placut de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am un j5 si pot spune ca n.am ce sa.i reprosez, poate dimensiunile care sunt un pic mai mari ca a le lui grand prime si au aceeasi marime de display.
Apropo, vezi ca sunt cat de cat capsulate ca sa fie rezistente la apa ( vezi pe net teste)

| FlorinCiokan a răspuns:

E un telefon foarte slab pe partea "populara" e nou lansat si nu cred ca o sa primesti raspunsuri de la proprietari.
E un telefon bun pe partea Display / Camera si Baterie. dar astea sunt parti secundare.
Componentele principale Memoria Ram e foarte mica de doar 1.5GB Ram. Eu am lag si mai merge greu cateodata LG G Flex 2 care are 3GB Ram (dublu) si un procesor mai bun. Deci o sa ai lag si o sa iti mearga greu. Un motiv maxim sa nu il cumperi.
In plus de asta costa 1200 lei+.
Dupa parerea mea nu merita in nici un caz.
Iti recomand un A5 in locu lui. Are un Display mai mic dar crede-ma am o mana mare am avut un telefon de 5.5 si cand am trecut la un 5'' (marimea lui A5) a fost mult mai ok
http://www.emag.ro/......DCJPYMBBM/
Bafta

| AllexXtreme a răspuns:

Salut! Am si eu Samsung j7, l-am cumparat din magazin nou. Si cand filmez, nu merge sa vad ce am filmat, imi apare o plasma mica si o sageata. Ce se fac?