| joghu22 a întrebat:

Buna, TPU!
Ce părere aveți despre iPhone-ul 6s in 2020? Mie mi se mișcă deja foarte greu și nici datele și Internetul nu mai merg calumea. Cu cât as putea sa îl vând? Menționez ca la aspect este foarte impecabil.
Și ce părere aveți despre iPhone 11? Îl pot lua in rate la Orange fără sa plătesc un avans?
Rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cu cât as putea sa îl vând?"

greu și cu cinci sute

https://www.olx.ro/......one-ul-6s/

| GabiDumitrescu a răspuns:

Impecabil nu are grad de comparatie. Il vinzi cu vreo 6-7oo RON, cam asa. iPhone 11? Overpriced crap, ca toate prostiile de la Apple. In SUA au succes fiindca sunt oferite in cele mai multe cazuri de catre providerii de telefonie cu abonamente si iesi chiar avantajos. La noi, idiotii isi fac rate pentru un rahat de telefon care oricum l-ai lua, nu isi merita banii sub nici o forma. Display cacacios, telefon ok per total daca facem abstractie de pret. Voila, review super-profi: https://www.notebookcheck.net/......087.0.html

| euqinom a răspuns:

Buna! Si eu am Iphone 6s plus de aproape 4 ani si tot merge destul de ok, hmm. il poti vinde cam intre 300-500. Costa cam mult Iphone 11 si nu merita.