| DraghiciStefania a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy j5 2017, as vrea sa-l achizitionez?

5 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Eu mi-am achizitionat recent telefonul asta + 2 huse de pe eMAG. Ce pot sa zic, sunt super multumit de achizite, inainte aveam un a3 si nici nu se compara ca si performanta.
Din pacate din cele 2 huse comandate, nu a venit decat una si aceea cu defect, dar nu a fost nicio problema, am dat-o retur si mi-am luat de aici https://catmobile.ro/huse-samsung-galaxy-j5-2017/ poate te ajuta

In concluzie raport calitate pret foarte bun

| 1Marinn1111 a răspuns:

E superr, are un preț bun se misca bine si arata frumos își merită bani

| sergiu12a a răspuns (pentru 1Marinn1111):

Marineeee

| sergiu12a a răspuns (pentru 1Marinn1111):

Marine da telefonul asta crezi ca e dansatoarea lu guta? Se mișcă bine arată frumos auziii dansează bine a? Arată bine? Doamne doamne mare îți e grădina marinele

| 1Marinn1111 a răspuns (pentru sergiu12a):

Taci ma ca tu n-ai văzut telefon in viata ta.