| Bodyiano12 a întrebat:

Ce trebiue sa fac ca jocurile de pe magazin play sau orice alt ceva ce pot descarca sa se descarce pe card SD. am umblat la setari si am pus pe card sd dar se descarca in memoria interna a telefonului

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu poti. Mai intai trebuie sa root-ezi telefonul ca sa ai drepturi depline de administrator. Si la telefonul meu este aceeasi situatie si nu vreau sa il root-ez, isi pierde garantia. Bazeaza-te doar pe memoria telefonului la aplicatii. tine muzica si pozele pe card.

| ღCARMELAღ a răspuns:

Trebuie sa intrii in setari sau in managerul dse activitati si sa dai mutare pe card SD si gata