| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Salut
Am un telefon LG L3 E400.
Are 1 gb memorie interna, am card de 2 gb si memoria sistemului este de cca 160 mb.
Deci, din acea memorie a sistemului de 160 mb 120-130 este ocupata ramanand 20-30 mb liberi.
Eh, cand vreau sa descarc un joc / aplicatie de pe MAGAZIN PLAY se descarca in acea memorie, iar memoria interna ramane 1gb si cardul la fel... x(
Nu gasesc nici o setare a telefonului prin care pot modifica unde sa se descarce jocurile / aplicatiile.
In manualul de instructiuni nu este nimic de acest lucru.
Va rog sa-mi spuneti cum si ce as putea face sa pot descarca si eu un joc calumea.
Dau F U N D A.
multumesc.

1 răspuns:
| EdyELL a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, dar la un Samsung Galaxy Young, modelul GT-S6312, m-ati putea ajuta va rog?