| VuLpiiii a întrebat:

Cine stie cum se trimit mesaje cu numar ascunsthinking Stiu ca era ceva de genu *xc*, nu mai stiu sigur. Si acest 'cod' trebuie pun in fata nr de telefon sau in fata mesajului? Dau FUNDA celui mai bun raspuns big hug.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

A fost candva, acum nu mai este posibil sa trimiti mesaj anonim.

5 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut se scria inaintea mesajului dar acum nu se mai poate trimite cu nr ascuns.

| Larisutza1357 a răspuns:

Mesaj nu se poate, doar apeluri, iar la apeluri e #31# inaintea fiecarui numar, probabil stiai asta happy big grin

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Buna! Mesaje, din pacate pentru unii din fericire pentru altii nu mai poti trimite cu numar privat.
Doar apeluri, punan #31# in fata numarului!
Pa`pa!

| JustMe6378962 a răspuns:

A fost odata ca niciodata...

| rtvskyline a răspuns:

Tristsad