| AalLeExX02 a întrebat:

Buna TPU ..Cine stie un telefon smartphone rezistent mai bun? dar nu-mi dati raspunsuri cu telefoane exagerat de scumpe! Si ce pareri aveti despre S4 Active?

4 răspunsuri:
| AalLeExX02 explică:

Eu am acuma un vonino ego qs care e quad core de 1.5 si 1 Gb Ram ..camera de 8. tot dual sim...dar vreau ceva care sa nu se supere la socuri si cand ploaie afara sa nu aiba probleme! Si nu vreau un telefon la care sa crape ecranul cand merg cu bicicleta.

| hp8510p a răspuns (pentru AalLeExX02):

De ce nu iti iei un S3/S4 si iti iei o carcasa de pe amazon gen Otterbox Defender sau Commuter? Sunt cele mai bune carcase care ofera protectie maxima...S4 Active este rezistent doar la apa, la socuri nu

| horia1999 a răspuns:

Nu Allview asta am spus tuturor bravo daca iti iei Samsung s3 s4 s5 mini

| Butnaru_Cristi_1997 a răspuns:

Eu iti recomand Allview a5 quad este rezistent si bun.http://www.emag.ro/......DBXCSBBBM/ intra aici si vezi despre ceti zic