| Andrey12 a întrebat:

Credeti ca Revenirea la setarile din fabrica o sa imi scada autonomia bateriei ( nu Hard Resetul, acela din butoane)?
Am un Samsung Galaxy S6 de 3 saptamani, iar dupa 4 zile de folosinta i-am dat acea revenire, deoarece am intrat pe un site, iar telefonul mi s-a blocat. I-am dat restart din buton, iar apoi, de frica sa nu iau virusi( bine, se mai deschid automat pagini cu "ai luat un virus", ceea ce am inteles ca sunt niste metode de reclama, ca sa instalezi nu stiu ce antivirus etc) i-am dat revenirea. Va rog sa imi raspundeti, din experienta sau din ce cunoasteti despre telefoane, este adevarat ca o sa am o autonomie a bateriei mai scazuta sau probleme cu telefonul? Acord FUNDA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vor fi probleme.Va functiona cu toate aplicatiile preinstalate din fabrică. Fara actualizarile care s-au instalat pe parcurs de cand il folosesti tu.Nici cu bateria.

| TZu_Gaby_1911 a răspuns:

Nu o sa aiba prtobleme. Dar o sa vezi cand o sa ii viba androind M o sa ai o autonomie mai mare + o experienta mai placuta in jocuri sau alte aplicatii.

| Andrey12 explică (pentru TZu_Gaby_1911):

Te rog sa mai scrii o data raspunsul, nu am prea inteles ce scrie, daca nu te superi.