| georgica_7264 a întrebat:

cum fac sa dau giga dp tel meu pe altul prin hotspot am inteles dar nu stiu. daca vreti va rog sa-mi explicati prin pasuri 1 2 3. Ps sunt pe Orange

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Pasi difera de la telefon la telefon si de la Android la Android, adica nu sunt la fel pe orice telefon cu orice Android. In general, trebuie sa intri la setari si sa activezi hotspot-ul (acolo poti sa alegi numele si parola de acces) dupa ce ai facut asta ai terminat cu primul telefon. Pe al doilea trebuie sa pornesti wifi-ul si sa cauti numele hotspotu-lui creat pe primul telefon, dupa ce il selectezi din lista introduci parola si dai conectare.