| GeorgeIulian20 a întrebat:

Cum pot sa-mi deblochez telefon, Samsung Galaxy J5 (2016), am uitat parola deja am ajuns la 60 de minute de aşteptare, am introdus parola de multe ori, şi nu am activat Wi-Fi sau netul inainte să-mi schimb parola aşa că nu-l pot debloca de pe site-ul Samsung de la distanţă... Ajutaţi-mă vă rog!

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Du-te la un service autorizat de deblocari PC, laptopuri si telefoane!

| GeorgeIulian20 explică (pentru untu):

Un răspuns foarte bun, ştiu asta voiam să ştiu dacă ştie cineva altă metodă...

| BoBiKa a răspuns:

Nu merge sa-l resetezi din butoane?

| GeorgeIulian20 explică (pentru BoBiKa):

Nu... dacă am zis că-i Samsung...

| GeorgeIulian20 explică (pentru GeorgeIulian20):

Am reuşit să-l deblochez, ca prin urmare, nu voi acorda fundă nimănui, am intrat pe acest site Samsung https://findmymobile.samsung.com/? p=home şi m-am logat ( având datele, sau Wi-Fi deschis, bineînţeles, şi mi-a fost deblocat telefonul, foarte simplu. Bye!

| Zectra a răspuns:

Du-te in Timisoara

| GeorgeIulian20 explică (pentru Zectra):

Poate îţi zic eu unde să te duci tu, dar poate mă trezesc cu ban...

| Paulina_Paula_1978 a răspuns:

Cum pot sami deblochez tel samnsung 2016 j5