| gabrielaglodan a întrebat:

cum poti face poza ecranului? Am auzit ca trebuie sa tii de unele parti ale telefonului, pe ecran, intr-o parte...Mă puteti ajuta sa stiu si eu cum sa fac poze ecranului?
Funda

Răspuns Câştigător
| gabrrieel a răspuns:

Buna! Daca ai Samsung. ai un buton in partea dreapta sus, ala de se blocheaza telefonul cand apesi pe el si pe butonul ala de iti iasa din orice aplicatie. Apesi pe amandoua in acelasi timp.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă spuneai si ce telefon ai era mai bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tine apasat pe butonul de volum si pe cel de blocare.

| AFR81 a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Express 2. Am scris pe google "How to make a print screen with Samsung Galaxy Express 2?" si am tastat Enter. Mi-au aparut mai multe explicatii, printre care si o filmare. Scrie si tu la fel ca mine, doar ca inlocuieste cu numele telefonului tau. Vei afla in scurt timp cum sa faci poza ecranului.

P.S. Daca ai vreun telefon vechi, atunci ia-ti gandul.

| Madesz a răspuns:

Prima data apeși pe butonul de blocare, apoi pe butonul de la volum. Ala care dai volumul la tare. Funda?

| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Depinde ce telefon ai happy