| evowarr11 a întrebat:

Buna TPU! Cum sa fac la Samsung Galaxy Young atunci cand activez Wi-Fi sa nu se mai descarce automat tot felul de prosi si actualizari care imi ocupa memoria-.-?

6 răspunsuri:
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

In Play Store la Settings ai optiunea Auto-update apps.

Daca o setezi sa nu faca acest lucru nu o sa mai descarce automat.

O zi buna.

| evowarr11 explică (pentru Kilobyte):

Nu gasesc setarile...

| Kilobyte a răspuns (pentru evowarr11):

Cand intri in Play Store dai pe butonul din stanga cu liniute de langa cel central si apoi iti apar setarile.

| evowarr11 explică (pentru Kilobyte):

Ma refer ca nu scrie nicaieri setari. scrie doar aplicatile mele, lista mea de dorinte si valorificati...

| Kilobyte a răspuns (pentru evowarr11):

Telefonul are 2 butoane in partea de jos.
Butonul din stanga cel cu liniute pe el este settings.

| Fabb a răspuns:

Da