| Ariamnaa a întrebat:

Buna TPU! Daca dau golire de mesaje pe whatsapp cealalta persoana poate vedea ca am sters mesajele pe care i le-am scris în urma? Sau mai pot vedea mesajele nu stiu dintr-o arhiva daca dau golire de mesaje?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca se pot recupera mesajele.

| Lioana a răspuns:

Daca ai facut backup la conversatii le poti restabili daca le stergi, daca nu, nu.
Persoana cu care ai vorbit nu poate vedea daca stergi mesajele pentru tine, vede doar atunci cand stergi mesajele si pentru ea, lucru care se poate face numai in termen de aproximativ o ora de la trimitere.

| Brizbriz a răspuns:

Da, poate vedea ca un mesaj a fost sters, chiar daca nu mai poate vedea mesajul

| Yuoia a răspuns:

Exista "stergere pentru tine" sau "stergere pentru toata lumea".
Daca stergi numai pentru tine, nu vede. Daca stargi pentru toti, vad si ceilalti ca le-ai sters mesajele.
Nu am dat niciodata "golire", dar presupun ca functioneaza ca stergerea pentru tine. Ceilalti raman cu mesajele trimise.