| AndreeaBianca15 a întrebat:

Bună! Dacă dau unsend unor mesaje foarte vechi de pe Facebook, persoana cealaltă le va mai putea vedea? Vreau să spun că sunt mesaje vechi de 10 ani. Știu că dacă dau unsend unui mesaj pe moment, persoana cealaltă nu îl mai poate vedea, dar oare funcționează și dacă mesajele sunt foarte vechi?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Da. Daca dai unsend mesajele nu vor mai fi vazute de persoana careia i le-ai trimis, dar va aparea: "mesaj sters". Nu conteaza cat de vechi sunt mesajele. Important e sa ai optiunea de unsend. Nu toate mesajele o au.

| AndreeaBianca15 explică (pentru Lioana):

Mulțumesc!
Dar oare cei care nu au încă opțiunea de unsend la messenger vor putea vedea totuși mesajele?

| AndreeaBianca15 explică (pentru Lioana):

Sau persoanele pe care nu le mai am în lista de prieteni vor putea vedea?
Mulțumesc frumos!

| Lioana a răspuns (pentru AndreeaBianca15):

Cei care nu au optiunea de unsend, nu pot sa dea unsend la mesajele lor. Asta nu afecteaza in nici un fel ceea ce faci tu cu mesajele trimise de tine. Nu le vor vedea dupa unsend.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Orice modificare apare