| Cosmin1122000 a întrebat:

Daca doresc sa achizitionez un telefon de la Orange/cosmote, dar acel telefon nu este la acea companie, sunt sanse sa il aduca? Dau funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse minime, daca nu il au probabil nu il vor avea niciodata.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu se merita sa cumperi de la companii de telefonie, telefoane.
cauta pe eMAG sau pcgarage.
despre ce telefon este vorba?

| Cosmin1122000 explică (pentru SasNetRomania):

Pur si simplu am pus o intrebare. Daca merita sau nu, asta nu ma intereseaza.E strict problema mea de unde cumpar..Eu am pus o intrebare : Sunt sanse ca acel telefon sa fie adus la comapania X?